O nas

Witamy na naszej stronie. Maryka to wypożyczalnia i sklep. W wypożyczalni znajdziecie między innymi całą zastawę stołową, piękne podgrzewacze do potraw na wyposażenie szwedzkich stołów, świeczniki kandelabry  z dekoracją kwiatowa lub z samymi świecami. Różne wzory stojaków pod torty. Obrusy, falbany, nakładki na stoły, serwety (dostępne kolory: biały, różowy, niebieski, turkusowy, seledyn, czerwony, burgund, lawendowy). Pokrowce na krzesła i kokardy w wymienionych kolorach. Niezapomnianą atrakcją na przyjęciach (weselach) cieszy się fontanna czekoladowa, fontanna do napojów, wytwornica baniek mydlanych czy też balony pompowane helem. Oferujemy szeroki asortyment artykułów, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W sprzedaży mamy kwiaty żywe i sztuczne oraz gotowe kompozycje kwiatowe. Robimy też kompozycje i wiązanki  na zamówienie tak z kwiatów sztucznych jak i żywych. Kupisz tu również upominek lub prezent.
Po za tym dodatki na urodziny, imieniny, chrzciny i wesela takie jak: balony w szerokiej gamie kolorów, strzelający balon gigant, świece ,świeczki urodzinowe, kartki okolicznościowe, opakowania na ciasto, figurki na torty, wyrzutnie płatków,lampiony szczęścia, koszyczki, płatki do ozdabiania stołów, podwiązki dla Pani Młodej, poduszki na obrączki itd.
Dekorujemy kościoły, samochody, sale weselne.
Dekorując kierujemy się Waszym gustem i spełniamy Wasze oczekiwania.
Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania, które prosimy kierować na adres: jaroslaw@kapalka.pl